O nas

Dowiedz się więcej o Geopoint i skorzystaj z naszych usług.

Firma

Jesteśmy firmą geodezyjną działającą na rynku od 2010r. Z sukcesem realizujemy inwestycje dla klientów indywidualnych jak również dla sektora mieszkaniowego, użyteczności publicznej i przemysłowo-handlowego. Ilość zakończonych i prowadzonych prac świadczy, że jesteśmy w stanie dotrzymać uzgodnionych terminów, zapewnić wysokiej jakości usługi oraz konkurencyjne ceny.

Kadra

Kadrę naszej firmy stanowią geodeci uprawnieni z zakresu 1, 2 i 4. Doświadczenie zdobyte przez naszych pracowników przy pracach w kraju i zagranicą pozwala nam zapewnić profesjonalną obsługę naszych zleceniodawców. Naszą siła jest zespół młodych, energicznych, wykształconych i entuzjastycznie nastawionych ludzi, związanych z geodezją oraz budownictwem.

Sprzęt

Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie wiodących marek: odbiorniki GNSS firmy TRIMBLE, tachimetry zmotoryzowane firmy LEICA oraz TOPCON, niwelatory kodowe firmy LEICA, Stosujemy najnowsze oprogramowanie zgodne ze standardami narzuconymi przez wymogi prawa.

Gdzie działamy?

Działamy głównie na terenie miasta Krakowa, powiatu krakowskiego. Również terenem naszych działań są powiaty przyległe – wielicki, myślenicki, miechowski, proszowicki, bocheński, brzeski. W przypadku większych zleceń jesteśmy gotowi do pracy na terenie całej Polski

Oferta

Oferujemy pełny zakres prac geodezyjnych, począwszy od map do celów projektowych, a skończywszy na pełnej obsłudze budowy oraz wykonywaniu specjalistycznych pomiarów geodezyjnych. Więcej informacji znajdą Państwo na odpowiednich stronach: